سلام ، به تجهیز گیربکس خوش آمدید.

ایران ،اصفهان شهرک صنعتی امیرکبیر
بین بلوک ۱۶ و ۱۷ پلاک ۳۶

طراحی

طراحی

با دقت به صنعت مادر کشور نظیر صنایع فولاد، سیمان، نفت و گاز و با توجه به تحریم هایی که پیش رو میباشد، عمر متوسط این تجهیزات در صنایع اصلی کشور رو به پایان است و متاسفانه در بیشتر این صنایع گیربکس ها مشخصاتی جهت شناسایی و تهیه گیربکس جایگزین و یا قطعات یدکی ندارند، این مجموعه قادر است در کمتر از یک روزکاری از توقف گیربکس و بررسی وضعیت گیربکس نسبت به طراحی و مهندسی مجدد آن و تهیه نقشه های کارگاهی و ساخت، توانمندی خود را به معرض نمایش بگذارد.

اینکه گیربکس که در حال حاضر در خط تولید مشغول سرویس می باشد یا با چه ظرفیتی در حال کار است و چقدر میتوان بیشتر از ظرفیت مورد انتظار کار کند سوالی است که به راحتی می توان توسط این مجموعه جواب داده شود.

در حال حاضر در مجموعه های صنعتی بزرگ گیربکس هایی موجود است که شاید کمتر از 60% از ظرفیت خود در حال کار می باشد و واحد تولید آن شرکت محاسبه ای از اینکه آیا قادر است ک ظرفیت گیربکس را افزایش دهد یا خیر ندارد.

با توجه به علم روز دنیا و نرم افزار های پیشرفته ای که در چند سال اخیر وارد این بحث شده ای (kiss soft, kiss sis) می توان با تقریب بالای 90% ظرفیت نامی گیربکس را برای پیش بینی افزایش ظرفیت تولید بررسی نمود و با توقف چند ساعته تجهیز و داده برداری پارامترهای مورد نیاز در قالب یک فایل مهندسی مجدد به این سوال پاسخ با قابلیت اعتماد بالا داد.